ASTM A394 Çap 3/4 "-10UNCx9 1/4" Lg HDG Karbon Çelik Basamak Cıvataları A394T-1

Menşe yeri Çin
Marka adı QBH
Sertifika ISO9001
Model numarası A394 T-1
Min sipariş miktarı 900kg
Fiyat Negotiation
Ambalaj bilgileri 25kg Karton + 900kg / Palet
Teslim süresi 30-60 gün
Ödeme koşulları L / C, T / T, OA
Yetenek temini 500Ton / ay
Ürün ayrıntıları
Malzeme 1045 Yüzey işleme Düz, Çinko / HDG
sınıf A394 T-1 süreç Soğuk dövme
Isı tedavisi Evet Hrc 25-34
Örneklem Ücretsiz örnekler Liman Şangay veya Ningbo
Vurgulamak

ASTM A394 Adım Cıvataları

,

Çap 3/4 "-10UNCx9 1/4" Lg Adım Cıvataları

,

A394T-1 Karbon Çelik Cıvataları

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

 

 

Basamak cıvataları A394T-1 Karbon Çelik Cıvata, Adım Cıvata çapı 3/4 "-10UNC x 9 1/4" Lg (Tırtıklı) ASTM A394 TP 1 HDG

 

ADIM Cıvataları     Basamak cıvataları, kelimenin tam anlamıyla çelik iletişim ve elektrik iletim kulelerinde basamaklar olarak kullanılır.Bu cıvatalar genellikle iki adet A194 sınıfı 2H ağır altıgen somun ile sağlanır.Dişin bitmesine karşı bir somun sıkılır.Dişsiz şaft veya adım uzunluğu tipik olarak 6 ″ ila 10 arasında değişir.

 

 

Basamak cıvataları, çelik iletişim, elektrik iletim kuleleri, kule takviyesi ve bir dizi başka sabitleme işi dahil olmak üzere çeşitli uygulamalar için kullanılır.En iyi basamak cıvataları, düşük karbonlu çelik gövdelere ve yüksek mukavemete sahiptir ve ağır altıgen somunlarla kullanım için mükemmeldir.

 

QBH şirketinden ağır altıgen başlı yapısal cıvatalar, çelikten çeliğe yapısal bağlantıları sağlamanıza yardımcı olur.Bu sağlam çelik cıvatalar, galvanizli, sıcak daldırma galvanizli, sarı çinko ve düz yüzeyli olarak gelir.

 

 

ASTM A394 spesifikasyonu, iletim kuleleri, trafo merkezleri ve benzer çelik yapıların yapımında kullanılmak üzere altıgen ve kare kafalı çinko kaplı çelik cıvataların ve atmosferik korozyona dayanıklı cıvataların kimyasal ve mekanik gereksinimlerini kapsar.Aşağıdaki cıvata türleri şunlardır: Tip 0, düşük veya orta karbonlu çelikten yapılmış sıcak daldırma çinko kaplamalı cıvataları içerir; Tip 1, orta karbonlu çelikten, söndürülmüş ve temperlenmiş, Tip 2 ve Tipten yapılmış sıcak daldırma çinko kaplı cıvataları içerir. 3, hava koşullarına dayanıklı çelikten yapılmış çıplak, söndürülmüş ve temperlenmiş cıvataları içerir.Cıvata üretimi için çelik, aşağıdaki işlemlerden herhangi biri ile yapılacaktır: açık ocak, elektrikli fırın veya bazik oksijen.Orta karbonlu çelikten üretilen Tip 1 cıvatalar, ostenitleme sıcaklığının üzerindeki sıvı bir ortamda söndürülmelidir.Kasıtlı olarak krom, nikel, molibden veya bor ilave edilen orta karbonlu çelikten üretilen tip 1 cıvatalar, sadece östenitleme sıcaklığının üzerindeki yağda söndürülmelidir.Tip 3 cıvatalar, sadece östenitleştirme sıcaklığının üzerindeki yağda söndürülmelidir.Soğuk başlı Tip 0 cıvatalar, yüzeyde herhangi bir yerde veya kesit boyunca ölçülen sertliğin belirtilen gereksinimi karşılaması için soğuk iş etkilerini ortadan kaldırmak için çinko kaplamadan önce gerilim giderme tavlaması yapılacaktır.Cıvataların aşağıdaki mekanik özelliklerini belirlemek için farklı testler yapılacaktır: sertlik, çekme dayanımı ve kesme dayanımı.

 

ASTM A394 cıvataları, rıhtımlar, köprüler, otoyol yapıları ve binalar gibi projeler için ahşap, çelik ve diğer inşaat malzemelerinin sabitlenmesini içeren birçok farklı uygulama için kullanılabilir.ASTM A394 Altıgen Cıvatalar ve ASTM A394 Altıgen Başlı Cıvatalar, en zorlu bağlantı elemanlarından bazılarıdır.Bu ASME SA394 sağlam bağlantı elemanları, ağır malzemeleri bağlamak için kullanılır.

Cıvatalar, iki dişsiz ürünü bir araya getirmek için endüstriyel ve inşaat uygulamalarında kullanılan harici dişli bağlantı elemanlarıdır ve yüzlerce malzeme, başlık, vida dişi, kaplama, ısıl işlem ve ikincil işlem kombinasyonunda mevcuttur.Tüm İplik, Tapa Uçlu, Çift Uçlu Saplamalar ve Kombinasyon Saplamalar gibi ASTM A394 saplamalarının, Altıgen Somunlar, Ağır Altıgen Somunlar, Açık Somunlar, Tommy Delikli Somunlar, Küresel- gibi farklı somunların üreticisi ve tedarikçisiyiz. Yüzlü Somunlar ve Tam Dişli Çubuklar, tam dişli çubuklar, kapak cıvataları, 1/2 "ila 3 1/2" arası çeşitli yüzeylerde ve boyutlarda Taşıyıcı Cıvatası.Petrol ve kimya endüstrisinde, tam dişli saplama, flanşlı bağlantılar için kullanılan en yaygın ASTM A394 Cıvatadır.ASTM A394 Saplama cıvataları, tüm diş aralıklarında (UNC / UNRC - UNF / UNRF - 8UN) çaplarda ve metrik boyutlarda mevcuttur.

ASTM A394 Altıgen Kapaklı Vidalar - aynı zamanda makine cıvataları veya altıgen cıvatalar olarak da bilinir, çeşitli cıvata sınıfı işaretlerinde ve güçlerinde mevcuttur.ASTM A394 Somun Cıvatalarımız Altıgen Cıvatalar, Tırnak Cıvataları, Flanş Cıvataları, Taşıma Cıvataları, Omuz Cıvataları ve T Başlı Cıvatalarımız, malzemeleri birleştirirken makine dişli bağlantı elemanlarını takmak için kullanılır.

 

 

 

İmalat


   

QBH şirketi Bolt, 5/8 ″ çapında ve 3/4 çapında adım cıvataları üretmektedir.Basamak cıvataları yüksek mukavemetlidir ve tipik olarak ASTM spesifikasyonu A449'a göre üretilir.
 

 

Adım Cıvata Ölçüleri


 

ASTM A394 Çap 3/4 "-10UNCx9 1/4" Lg HDG Karbon Çelik Basamak Cıvataları A394T-1 0

 

 

 

 

 

ASTM A394 Çap 3/4 "-10UNCx9 1/4" Lg HDG Karbon Çelik Basamak Cıvataları A394T-1 1

 

 

 

 

ASTM A394 Çap 3/4 "-10UNCx9 1/4" Lg HDG Karbon Çelik Basamak Cıvataları A394T-1 2

ASTM A394 Çap 3/4 "-10UNCx9 1/4" Lg HDG Karbon Çelik Basamak Cıvataları A394T-1 3

 

 

 

Bitiş


 

DÜZ ZP YZP SİYAH HDG DAKROMET GEOMET KROM NİKEL VE ​​BÖYLE

 

 

 

PAKETLEME


QBH TOPLU

20-25KG / CTN, 36CTNS / PALET

20-30KG / ÇANTA, 36 ÇANTA / PALET

BİR TON / KUTU

50KG / DEMİR TAMBUR, 12 DEMİR TAMBUR / PALET

 

QBH KÜÇÜK AMBALAJ

Müşterinin ihtiyaçlarına göre küçük kutularda ambalajlama

Müşterinin ihtiyacına göre plastik torba içinde ambalajlama

 

QBH PALET TİPİ

MASİF AHŞAP FUMİGASYON PALETİ

EURO Palet

ÜÇ ATEL PALET

TAHTA KUTU

 

 

 

QBH'nin avantajları


  • QBH marka satışları ana kalite güvencesine.
  • Yıllar süren ihracat ticareti yönetimi, mükemmel hizmet, ağızdan ağıza garanti.
  • TUV ile çalışarak, kalite için eşlik edin.
  • Standart olmayan parçaların özelleştirilmesi, müşterinin gereksinimlerine ve çizimlerine göre yapılabilir.
  • Kaliteli müşteriler için belirli bir kredi süresi sağlayabiliriz.

 

 

 

SSS


1. Sana güvenmeme nasıl izin verirsin?
 
Jiaxing City Qunbang Hardware Co., ltd kendi ithalat ve ihracat hakkına sahiptir, Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa Birliği'nde QBH ticari markası tescil edilmiştir.Aynı zamanda şirketimizin Çin endüstrisindeki tescil bilgilerini de kontrol edebilirsiniz. ve Ticaret sistemi.
 
 
2. Fiyatınız nasıl?
 
Kazan-kazan hedefine ulaşmak için farklı pazarlara, farklı kalite ve miktarlara, müşteriler için özel olarak hazırlanmış fiyatlara dayanacağız.
 
 
3. Kalitenizi nasıl kontrol ediyorsunuz?
 
Gelen kalite kontrolü (IQC) → Proses Kalite kontrolü (PQC) → Çıkış kalite kontrolü (OQC) ve rastgele numuneler test için TUV'ye gönderilir.Müşteri malları alırsa ve kalite sorunları bulursa, QBH şirketi sorumlu olacağına söz verir. parayı iade etmek veya malları yenilemek
 
 
4. Ücretsiz numune verebilir misiniz?
 
Yeni müşteri için, standart bağlantı elemanı için ücretsiz örnekler sağlayabiliriz, ancak müşteriler ekspres ödeyecek
ücretleri.Eski müşteri için size ücretsiz örnekler göndereceğiz ve ekspres ücretleri kendimiz ödeyeceğiz.
 
 
5. Küçük sipariş kabul ediyor musunuz?
 
QBH şirketi, stoklarımızda varsa küçük siparişleri kabul edebilir.Genel olarak konuşursak, paslanmaz çelik bağlantı elemanlarının stok olasılığı karbon çelik bağlantı elemanlarından daha yüksektir.
 
 
6. Teslimat süreniz nasıl?
 
Takip ettiğimiz şey, yüksek verimli hareket kalıbı, paslanmaz çelik bağlantı elemanı teslim süresi yaklaşık 15 gün, karbon çelik bağlantı elemanı yaklaşık 30 gün olacak
 
 
7. Ambalajınız nedir?
 
Genellikle 25KG / karbon, paletlerde 36CTNS veya 20-30kg / Torbalar, daha sonra palet üzerinde, QBH şirketi kişiselleştirilmiş ambalajları da 10PCS / plastik torba veya 10 adet / kutu gibi mevcuttur, bazı bilgileri yazdırabilir
LOGO ve müşterilerin düzeni gibi.
 
 
8. Ödeme süreniz nedir
 
Normalde ödeme koşullarımız TT ve L / C'dir, uzun süre işbirliği yaparsak karşılıklı güven noktasına ulaşabilir ve müşterilerimizin yerel pazarda daha büyük ve daha güçlü olmalarına tam destek verebiliriz.
Sadece fiyat tavizlerinde değil, aynı zamanda ödemede kredili olarak da yapılabilir, Spesifik kredili satış süresinin ayrıca müzakere edilmesi gerekir